Paradise Seeds Auto Kong 4, feminizovaná konopná semínka, samonakvétací, 5ks

Kód: SBPS-AKO-5
1 hodnocení
1 099 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
28.7.2021
Explozivní samonakvétačka, která má požehnání i od Tommyho Chonga. Toto hybridové monstrum má ohromnou sílu, vysoké výnosy a genetickou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Auto Kong 4, feminizovaná konopná semínka, samonakvétací, 5ks

Auto Kong je opravdu VIP odrůda z džungle. Tento hybrid, první samonakvétací, který se připojil k Paradise Seeds kolekci Chong's Choice, kombinuje plnokrevnou sílu s výnosy velikosti Empire State. Jedná se o Paradise Seeds verzi neuvěřitelně silné GG (dříve známé jako Gorilla Glue), odrůdy inspirované v Kalifornii, která přichází s razítkem schválení od konopné legendy Tommyho Chonga a zdravou špetkou holandské kultivace.

Začalo to originální verzí GG z USA, která byla zpětně křížena po 4 generace a kombinována s Pandorou, původní samonakvétací odrůdou od Paradise Seeds, která je velice ceněná pro svou genetickou stabilitu. Poté tuto rostlinu křížili, dokud nedosáhli fenotypů, které hledali. Nakonec vybrali dva fenotypy, na které se zaměřili, což je neobvyklé pro Paradise Seeds - jeden se opíral o dominanci sativy, druhý o dominanci indicy.

Při pěstování v indooru je Auto Kong nenáročná a produkuje velmi působivé palice, zejména v rukou zkušených kultivátorů. Produkuje obrovské husté palice, na nichž jsou dobře vidět všechny vlastnosti, díky nimž se GG stala takovým okamžitým hitem. Je neuvěřitelně lepkavá, množství pryskyřice je téměř neuvěřitelné a "lepidlo" vyprodukované tímto hybridním zvířetem doslova kape z květů. V outdooru se této odrůdě daří také dobře, hlavně díky vestavěnému automatickému vysokému výkonu, který pochází z Pandory.

Tato rostlina se vyznačuje dvěma fenotypy; mírně dominantnější sativou a dominantní indicou. Fenotyp dominantní sativy produkuje rostliny, které se protáhnou o něco více (až 150 cm), zatímco fenotyp dominantní indicy bude produkovat kratší (120 cm), huňatější rostliny. Oba fenotypy dodávají stejně gigantické palice. Z těchto dvou fenotypů má vůně indicy více sladkosti (vliv Pandory), zatímco fenotyp sativy se vyznačuje vůní citronů a kyselin s chutí, která více odpovídá tradiční GG.

Účinek je kombinací euforie a těžké relaxace, díky nimž se stala GG tak velkým hitem, když byla poprvé uvedena na trh - mnoho medikálních uživatel tento efekt ocenilo. Výsledkem je samonakvétačka, která vás přilepí ke stropu a vy budete chtít víc a víc!

Doplňkové parametry

Kategorie: Paradise Seeds - semena marihuany, semena konopí
Aroma: citrusové, sladké
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 65 dní
Doba rozkvětu outdooru: 70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: energický, silný
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: citrusová, sladká
Indica (%): 60
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 16-20
Sativa (%): 40
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 100+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: