Paradise Seeds Auto Jack, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Kód: SBPS-AJ-3
1 hodnocení
575 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Nejlepší vlastnosti odrůd Jack Herer a White Widow byly zkříženy, aby produkovaly skvělou kombinaci těchto klasických, stabilních odrůd v perfektní miniaturní formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Auto Jack, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Auto Jack vznikla přidáním špetky Ruderalis do křížence Jacka Herera a White Widow, což vytvořilo hybrid, kterému skvělý výkon protéká žílami. Díky kombinaci těchto klasik produkuje rostlina silný účinek, který vás zbaví vašich starostí. Jack Herer je legendární odrůda, pojmenovaná po konopném aktivistovi, který dlouho a tvrdě bojoval za legalizaci této byliny.

Tato rostlina bývá přirozeně vysokého vzrůstu má osobnost dominantní sativy, zatímco Jack Herer je velice popínavá rostlina, která přichází i s kvalitní výdrží. Paradise Seeds vybrali na šlechtění silnou mateřskou rostlinu JH. White Widow je také legendární odrůda, pojmenovaná po exotickém silném pavoukovi Black Widow a "překřtěna" na White, aby jméno zachytilo její intenzivní sladkou krystalovou vrstvu trichomů, která pokrývá palice. White Widow byla vybrána právě pro svou sílu a rychlý rozkvět.

Díky kombinaci dvou skvělých odrůd, obsahuje Auto Jack to nejlepší z obou světů. Samonakvétací prvek pochází z Ruderalis, skutečně nádherné rostliny konopí, která díky automatickému cyklu kvetení dokáže odolávat i v polárním kruhu, jež si přirozeně vyvinula během milionů let evoluce. Tyto geny dávají Auto Jacku krátký hutný růst a rychlý rozkvět (odhaduje se na 65–70 dní v indooru a 75–80 dní v outdooru, někteří pěstitelé uvádějí ještě kratší dobu).

Tento hybrid má stabilitu, formu a dědictví, díky kterému produkuje vynikající sklizně velkých palic - až 450 g/m2 v indooru a 200 g na rostlinu v outdooru. To z něj dělá vysoce efektivní rostlinu pro indoorové i outdoorové pěstitele na severní i jižní polokouli. Pokud jde o účinky, když se Widow setká s Jackem, výsledkem je příjemný střet historických maxim. Díky její síle a vytrvalosti, si tuto odrůdu zamilují jak new schooleři, tak old schooleři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: ovocné, sladké
Balení: 3ks
Doba rozkvětu indooru: 65-70 dní
Doba rozkvětu outdooru: 75-80 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: povzbuzující
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: ovocná, sladká
Indica (%): 30
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 14-18
Sativa (%): 70
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 125+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: