Paradise Seeds Auto Acid, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Kód: SBPS-AAC-3
2 hodnocení
575 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Známá odrůda Acid byla zkřížena s Ruderalis genetikou, aby mohl vzniknout tato mini rostlina s balíčkem dieselové chuti a toxického účinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Auto Acid, feminizovaná semena konopí, samonakvétací, 3ks

Chuť a kouř této odrůdy připomínají čistý diesel. Dědictví této samonakvétačky sahá až ke známé, americké, mateřské rostlině Acid, s fúzí holandské genetiky, aby mohla vzniknout tato nová verze, která má ještě větší potenciál než originál. Je to jedna z new schoolových odrůd, která byla ihned přijata fanoušky Dieselu už při prvním vydání a stále je po ní vysoká poptávka.

Auto Acid hybridu se podařilo dosáhnout pomocí selekce a zpětného křížení, což byl proces, který trval několik generací a Paradise Seeds jsou konečně spokojeni s výsledkem. Samonakvétací element pochází z přidání Ruderalis genetiky, která dodala automatický gen této rostlině. Výsledkem je rostlina, která vyroste téměř kdekoliv - od oken ve městě, až ke kamuflovaným rohům zahrad a skleníků. Během posledních let investovali Paradise Seeds hodně do tvorby svých samonakvétacích odrůd, při čemž vyšlechtili rostliny s vyšší stabilitou a vyššími výnosy.

Pro indoorové pěstitele, obzvlášť ty s omezeným prostorem, je Auto Acid dobrou volbou. Dejte jí 75 dní od vyklíčení ke sklizni v indooru a očekávejte zhruba 400 g/m2. V outdooru můžete od každé rostliny očekávat až 100 g palic, jež budou osypané trichomy. Auto Acid je také dobrou zprávou pro outdoorové pěstitele v severních regionech ze Spojeného království a částí Kanady, až k České republice a Rakousku, kde jí bude jedině prospívat poměrně krátké léto. Pro jedince, kteří si ji chtějí vypěstovat v jižních regionech Evropy, Spojených států a v Jižní Americe, by mohla být sklizeň velkým překvapením, které předčí vaše očekávání..

Jak už její jméno napovídá, můžete očekávat buket a chuť, která je neobvykle intenzivní na samonakvétací odrůdu, jelikož dieselová tradice zajišťuje kyselou dochuť. Čekejte, že váš den bude usměvavý a lehce psychedelický, ale také vás provede večerem, pokud byste potřebovali energizující nakopnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: kyselé
Balení: 3ks
Doba rozkvětu indooru: 75 dní
Doba rozkvětu outdooru: 80 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: povzbuzující
Fotoperioda: samonakvétací
Chuť: kyselá
Indica (%): 50
Kultivace: Indoor/Outdoor
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 14-18
Sativa (%): 50
Výnos indooru (g/m2): až 400
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 75+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: