Paradise Seeds Atomical Haze, feminizovaná semínka konopí, 5ks

Kód: SBPS-AH-5
2 hodnocení
1 500 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Nejlepší kraje světa spojeny v jedné explozivní sativě, která je zároveň vysoce vynášejícím Hazem, z něhož se vám budou sbíhat sliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Atomical Haze, feminizovaná semínka konopí, 5ks

Od Atomical Haze očekávejte pěkné velké palice, protože tato dominantní sativa kombinuje ty nejlepší krajinářské modely z celého světa do jedné výbušniny. Toto je jedna z odrůd nové generace a zároveň zvratem v klasické volbě znalce.

Atomical Haze kombinuje původní Haze (genetika sativy z Kolumbie, Mexika a Thajska) s klasickou Indian sativou a sladkou Afghan indicou. Z této hybridní směsi vzniklo něco zcela zvláštního - vysoce výnosná dominantní sativa, která je postavena tak, aby se mohla pořádně předvádět. Jako volba znalce vyžaduje tato rostlina více péče a pozornosti než jiné odrůdy. Růst trvá také trochu déle, ale stojí za počkání. Výsledkem je větší rostlina, která má dobré proporce a produkuje pěkné palice s klasickou chutí sativy.

Pěstitelé by měli v indooru brát na vědomí, že s 1 nebo 2 kousky tohoto luxusního zboží můžete ve svém pěstovacím stanu, pomocí jemného tréninku, dosáhnout stejného výnosu jako u 4 nebo 5 rostlin klasické indicy. Tato rostlina chce zkrátka růst, stejně jako všechny hazeové odrůdy, ale nenaléhá na tom tolik jako většina ostatních. Nejlepší je pěstovat ji v indooru, velké palice jsou na zastřihávání jako splněný sen, a když nastane čas sklizně, lze je utrhnout z rostliny jako zralé plody. V outdooru bude tato rostlina chtít neustále stoupat, bude velká a silná, obzvlášť na přímém na slunci.

Počítejte s relativně pozdní dobou sklizně (konec října) ve světelném cyklu severní polokoule, kde její sativová část zajistí ochranu před plísní. Právě zahradníci v jižních oblastech však budou nejvíce těžit z růstového potenciálu Atomical Haze, protože tato rostlina miluje přímé slunce.

Tato odrůda získala 1. místo v kategorii Sativa v kanadské soutěži Treating Yourself Marihuana Cup, díky své sladké a kyselé chuti s krásnou mlhavou dochutí. Atomical Haze přichází jak s vynikajícími lékařskými vlastnostmi, tak s úžasnou výškou. Dodá vám silný a jasný dlouhotrvající účinek, díky němuž je vhodnější na denní užívání (pokud nepotřebujete večerní povzbuzení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: hazeové, kyselé, sladké
Balení: 5ks
Doba rozkvětu indooru: 63-70 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: povzbuzující
Fotoperioda: normální
Chuť: hazeová, kyselá, sladká
Indica (%): 20
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): konec dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): konec října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 80
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: