Paradise Seeds Allkush, feminizovaná semena konopí, 3ks

Kód: SBPS-AK-3
1 hodnocení
650 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Univerzální indica, která dodává kushi speciální "twist", díky které dokáže vyprodukovat bohatou rostlinu, jež disponuje sílou a skvělými předpoklady na tvorbu hašiše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Allkush, feminizovaná semena konopí, 3ks

Náš oceněný Allkush je rostlina s velkým výnosem, která přichází s dlouhotrvajícím účinkem, který je způsoben vlivem sativy. Tato odrůda je nenáročná na pěstování, a díky svému všestrannému využití (je skvělý na kouření i na tvorbu kvalitního hašiše), je oblíbenou volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušenější.

Rostlina pochází z Kushových odrůd, ze kterých se vytvářel hash (silný a mastný), jenž inspiroval mnoho cest po „Hippie Trail“ po Pákistánu a Afghánistánu v 70. letech. Je to oblíbená odrůda z posledních let, jejíž tvorba zabrala několik generací křížení Kushe s nizozemskou genetikou, aby se zajistila rostlina, která dodává nový nádech staré klasice.

Podle tradice Kushe je rostlina Allkush kompaktní a relativně krátká, kdy se po rozkvětu spíše vyplní, než aby se roztahovala. Díky relativně rychlé době rozkvětu (56–60 dní) je oblíbenou volbou pro indoorové i outdoorové zahrádkáře. Pěstitelé indooru si užijí snadnou správu, kterou Allkush poskytuje. Je perfektní pro aplikaci SOG (Sea Of Green) metody, díky množení velkých a dobře zaoblených palic. Venkovní pěstitelé sklidí bonusy, díky intenzivnímu slunečnímu svitu, přičemž Allkush roste do výšky 2 m a více.

Allkush produkuje velké a husté palice, které jsou potaženy krystaly, což má na svědomí dědictví „nejlepšího hashe“. Tato odrůda se doporučuje spíše pěstitelům v jižních oblastech, jako je Španělsko, Itálie, jižní USA a části Jižní Ameriky. Allkush získala, díky své intenzivní sladké chuti, dlouhotrvajícímu dynamickému účinku a vynikajícím předpokladům na tvorbu hashe, ocenění na High Life a Argentina Cannabis Cups.

Ačkoli se obecně jedná o dobré večerní zakouření, prvek sativy (25%) brání úplnému přilepení k pohovce, spíše podporuje „stav úsměvu“ a efektu, který se táhne od hlavy až k patě. Rovněž je uznávána pro své fantastické lékařské vlastnosti a je doporučována různými uživateli medicíny jako dobrý lék na různé zdravotní stavy, od účinků rakoviny až po deprese, úzkost a poruchy spánku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: pižmové, sladké
Balení: 3ks
Doba rozkvětu indooru: 56-60 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: medikální, relaxační
Fotoperioda: normální
Chuť: pižmová, sladká
Indica (%): 80
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): prostředek října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 18-22
Sativa (%): 20
Výnos indooru (g/m2): až 450
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 600

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: