Paradise Seeds Acid, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Kód: SBPS-AC-10
1 hodnocení
1 875 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Acid vám dodá účinek, který tlumí bolest a má psychedelické tendence - je to vlastní verze Paradise Seeds světoznámé dieselové odrůdy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paradise Seeds Acid, feminizovaná semínka konopí, 10ks

Hledáte povznášející účinek, který otupí vaši bolest a je schopný vás odreagovat od každodenního drilu? Už nehledejte nic jiného než Acid, křížence indicy a sativy, který je Paradise Seeds vlastním pojetím originálu New York City Diesel. Původní odrůda Diesel byla vyvinuta v USA. Paradise Seeds vybrali mateřskou rostlinu Diesel a zkřížili ji se svou oblíbenou holandskou genetikou, aby vytvořili Acid, jednu z vlastních odrůd nové generace. Tento šlechtitelský proces vytvořil křížence, který přináší skutečné superschopnosti.

Je silnější a účinnější než původní Diesel a dokonce i produkuje velké výnosy. Jak už název napovídá, očekávejte silnou kombinaci omamných efektů (pozitivních a povznášejících, s příjemným psychedelickým nádechem). Chuť a vůně, která inspirovala název Acid, je specifická - kovová a mírně benzínová - v souladu s výraznou chutí Sour Diesel.

Tato odrůda je vhodná pro pěstování v indooru i v outdooru. Indoorový pěstitel ji ocení, jelikož je příjemné pěstovat rostlinu, jejíž rozkvět trvá pouhých 9-10 týdnů. Je nutné myslet na to, že když rozkvétá, srší z ní intenzivní ovocná vůně, která může být problémová, pokud nemáte zařízené kvalitní filtry. Pokud však máte toto zajištěné, pak je vůně této rostliny jednou z jejích nejzvláštnějších vlastností.

V outdooru roste Acid i na severní polokouli (do 50° n.L.), ale výnosy nebudou tak působivé jako u rostlin pěstovaných v teplejším podnebí. Reaguje dobře na sluneční paprsky a nejlépe odmění pěstitele v jižních oblastech kolem Středomoří, od Španělska po Chorvatsko, v státech na jihu USA a v částech Jižní Ameriky. Účinky Acid jsou působivé. Očekávejte, že se budete cítit lehcí jako anděl a dodá vašemu dni neočekávaný lesk... Určitě je vhodná pro inspiraci a energizující nakopnutí na noc. Acid je oblíbená i mezi uživateli medikálního konopí, zmírňuje totiž bolest a deprese.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: kyselé, ovocné
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 65 dní
Druh semen: feminizovaná
Fotoperioda: normální
Chuť: kyselá, ovocná
Indica (%): 60
Kultivace: Indoor/Outdoor
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (jižní polokoule): prostředek dubna
Měsíc sklizně feminizovaného outdooru (severní polokoule): konec října
Obsah CBD (%): <0,1
Obsah THC (%): 16-20
Sativa (%): 40
Výnos indooru (g/m2): až 400
Výnos outdooru na jednu kytku (g): 700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: