Nukaseeds Banshee, feminizovaná semena konopí, 5ks

Kód: 53652
Neohodnoceno
920 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Excelentní odrůda konopí Banshee autoflower od Nuka Seeds je převážně indika, se skvělou chutí a vyváženým efektem kouře. Spojením odrůdy Bubblegum a americké hvězdy OG Kush vznikla démonicky chutná Banshee.

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Excelentní odrůda konopí Banshee autoflower od Nuka Seeds je převážně indika, se skvělou chutí a vyváženým efektem kouře. Spojením odrůdy Bubblegum a americké hvězdy OG Kush vznikla démonicky chutná Banshee. Díky její pronikavé vůní a neodolatelnému vzhledu budete mít nutkání ochutnat ještě nezralé šišky. Pokud to ovšem překonáte, tak po zapálení prvního jointu ucítíte chuť exotického dřeva, typickou pro Kush s tóny žvýkačky po odrůdě konopí Bubblegum, které vás pohladí po chuťových pohárcích.
Pěstování Banshee auto je poměrně nenáročné a díky menšímu vzrůstu do 1,5m je outdoor pěstování diskrétní a vhodné do nižších indoor prostor nebo skleníků. Při pěstování indoor výška většinou nepřesahuje 1m. Přesto, že jsou autoflowery obecně slabší, kvůli vlivu kmene ruderalis je Banshee se svým obsahem cca 17 %THC nadprůměrně silná a doporučujeme ji konzumovat opatrně s patřičným respektem. K dalším přednostem patří rychlá doba květu 7-8 týdnů, vzorová kompaktnost a největší stabilita ze všech odrůd z nabídky seedbanky NukaSeeds. Při pěstování v indooru můžete počítat s krásnou produkcí mezi 350–400 g/m2. V outdooru bývá průměrná sklizeň z jedné kytky mezi 100-150g.
Účinek Banshee je mírně sedativní a dokáže efektivně uklidnit jak tělo, tak mysl, až na úroveň hluboké meditace, a proto je vhodná jako lék na nespavost či úzkost. Zvyšuje take chuť k jídlu. V některých případech vás dokonce dokáže dostat až do stavu euforie. Semínka konopí Banshee auto je to pravé, pokud si chceš koupit semena samonakvétacího zabijáka, který zahání démony a běsy.

THC : 17%
CBD : minimum
Křížení : OG x Bubblegum x Ruderalis
Genetika : 60% indica / 20% sativa / 20% ruderalis
Výška: 90-130cm
Výnos : 140g na rostlinu
Doba květu : 8 týdnů
Odolnost : silná
Efekt : uklidňující, narkotický
Léčebné využití : nespavost, úzkost
Příchuť : ovocná
Aroma : ovoce, borovice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: