Fair Seeds Auto Moby Orka, feminizovaná semínka marihuany, samonakvétací, 10ks

Kód: SBFS-AMO-10
1 hodnocení
659 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Odrůda Auto Moby Dick je samonakvétací sativový sen!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fair Seeds Auto Moby Orka, feminizovaná semínka marihuany, samonakvétací, 10ks

Auto Moby Orka je samonakvétací dominantní sativa, která vznikla zkřížením odrůdy White Widow s geny Haze autoflowering. Nabízí všechny vlastnosti původní odrůdy Moby Orka v nenáročném a kompaktním balíčku. Stejně jako každá kvalitní sativa, na vás bude mít tato odrůda silný účinek povzbuzení a euforie, společně s velkým množstvím energie a motivace. Tyto vlastnosti ji dělají perfektní pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet konopí, ale chtějí zůstat produktivní, společenští a inspirovaní. Mnoho uživatelů se k této odrůdě obrací přes den, jelikož jim dodá výbornou náladu, ale udrží je dostatečně při sobě na to, aby zvládli vykonávat povinnosti, kreativní úkoly nebo domácí úklidy.

Obsah THC dosahuje zhruba 13-17 %. Uživatelé lékařského konopí ji většinou užívají proti stresu, úzkosti a nevolnosti. Někteří ji doporučují i na pouhé zlepšení nálady, tlumení úzkosti nebo psychické bolesti. Jedna věc, kterou milují jak medikální uživatelé, tak obyčejní, je její pronikavá chuť a vůně. Palice odrůdy Moby Orka produkují nezaměnitelné pronikavé aroma, které připomíná citrusy s notou čedaru, a dokonce i náznaky vonných tyčinek.

Zatímco je klasická odrůda Moby Orka známá pro své růstové vlastnosti sativy, tato samonakvétací varianta je nemá. Samonakvétací verze odrůdy Moby Orka dorůstá do střední velikost, je nenáročná na pěstování a u outdooru dosahuje výšky 70-130 cm. Přestože se nedorůstá extrémních rozměrů, má výnosy až 180 g na kytku u indooru a až 230 na kytku u outdooru. Nejlepší je, že bude připravena ke sklizni během pouhých 75 dní od zasazení. Jako typická sativa produkuje podlouhlé volné palice. Obvykle jsou světle zelené a vytváří hustou vrstvu trichomů, které jsou důkazem jejího vysokého potenciálu. Díky velkému množství pestíků mohou palice chytit oranžový nádech a jsou známé díky své nezaměnitelné pronikavé vůni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena mariuhany
Aroma: citrusové, květinové
Balení: 10ks
Doba rozkvětu indooru: 70-77 dní
Doba rozkvětu outdooru: 70-77 dní
Druh semen: feminizovaná
Efekt: energický, povzbuzující
Fotoperioda: samonakvétací
Genotyp: převážně sativa
Geny: White Widow
Chuť: citrusová, květinová
Kultivace: Indoor/Outdoor
Náročnost pěstování (1=nejjednodušší, 5=nejsložitější): 1
Obsah CBD: střední
Obsah THC (%): 13-17
Výnos indooru: vysoký
Výnos outdooru: vysoký
Výška indooru: střední
Výška outdooru: střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: