Semena marihuany Sumo Seeds

Semena marihuany Sumo Seeds

Impala 64 Haze Auto

Marihuana Impala 64 Haze Auto má střední hladinu THC a velmi nízký obsah CBD. Chutná po limetkovém a citrusovém ovoci. Rostliny pěstované uvnitř dosahují výšky 90 až 110 cm, zatímco při pěstování venku dosahují výšky až 130 cm. Účinek je uvolňující a relaxační.

Zombie Haze

Semena marihuany Zombie Haze byla vyšlechtěna z Amnesia Ganja Haze, Silver Buddha Haze a White Widow. Rostlinu můžete pěstovat venku, ale pouze v tropických a subtropických podmínkách. Marihuana totiž vyžaduje teplo a dostatek slunce. Doba kvetení je jedenáct až dvanáct týdnů. Chutná po sladkých a květinových tónech. Účinek je psychoaktivní a dlouhotrvající.

White Widow Original Auto

Marihuana White Widow Original Auto je vhodná pro začínající pěstitele. Je nenáročná a daří se jí téměř v jakémkoliv prostředí. Účinek je z počátku euforický a po krátké době velmi relaxační. Chutná jemně, sladce a kořeněně. Výnosy jsou nadprůměrné, kolem 400 g/m2.

Honey Rock

Semena konopí Honey Rock byla vyšlechtěna křížením Super Widow a jihoafrickým Swazi Poison. Marihuanu můžete pěstovat uvnitř i venku, ale nejvíce má ráda teplé a slunečné podmínky. Chutná po sladkých a dřevitých tónech. Účinek je silný a narkotický. Díky tomu marihuana pomáhá při problémech se spánkem.

Appleberry

Marihuana má vysokou produkci THC a hladina CBD dosahuje střední úrovně. Chutná sladce po ovocných a květinových tónech. Účinek je narkotický a dlouhodobý. Marihuana Appleberry dokonce získala v roce 2016 první cenu v kategorii Highlife Cup BIO.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení