Semena marihuany Seedstockers

Semena marihuany Seedstockers

Runtz

Semena marihuany Runtz jsou považována za jednu z nejlepších genetik v USA. Marihuana vznikla zkřížením Gelato 33 a Zkittlez. Hladina THC je extrémně vysoká, pohybuje se kolem 25 %. Doba kvetení trvá přibližně osm až devět týdnů. Marihuana se pěstuje snadno, výnosy jsou vysoké a účinek je silný.

Sherbet Auto

Marihuana Sherbet Auto je vhodná do interiéru i exteriéru. Sklízet ji budete při pěstování uvnitř přibližně za jedenáct týdnů, zatímco venku se doba sklizně o pár týdnů navíc protahuje. Hladina THC dosahuje 20 %. Chutná sladce po mangu a melounu. Tato marihuana se velmi doporučuje pro začínající pěstitele, kteří chtějí nekomplikovanou rostlinu.

Santa Marta Haze Auto

Samonakvétací marihuana Santa Marta Haze Auto je bohatá na THC a snadno se pěstuje. Marihuana je připravena ke sklizni za přibližně 75 dnů a dosahuje výšky jednoho metru. Chutná svěže po ovoci a borovici. Je velmi oblíbená, nejen pro své bohaté výnosy, ale především pro svou kvalitu.

Girl Scout Cookies Auto

Semena konopí Girl Scout Cookies Auto jsou jedna z nejoblíbenějších od semenné banky Seedstockers. Je to silně euforický hybrid, který je nenáročný na pěstování. Účinek přijde rychle a plně vaše tělo zrelaxuje. Doba květu trvá jedenáct týdnů. Jakmile vyzkoušíte tuto marihuanu, budete ji chtít pěstovat znovu a znovu.

Do Si Dos

Velmi silné konopí, které je bohaté na THC. Voní štiplavě a sladce. Dorůstá do střední výšky. Doba květu je osm až devět týdnů, účinek je silně euforický a mozkový. Marihuana Do Si Dos vás ohromí svou příjemnou chutí a extra silnými účinky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení