Semena marihuany Kalashnikov Seeds

Semena marihuany Kalashnikov Seeds

Purple Mazar Auto

Marihuana Purple Mazar Auto vynikne na první pohled svým jedinečným vzhledem. Rostlina je zbarvena do fialové barvy a je obalena velkým množstvím jasně zelených listů. Roste do výšky 50 až 90 cm a voní po dřevitých tónech, které jsou smíchané s ovocnými tóny lesních plodů. Účinek je hluboce uvolňující.

Amur Giant Auto

Semena konopí Amur Giant Auto byla vyšlechtěna z Amur Ruderalis, Power Plant a Jack Herer. Marihuana je vhodná na pěstování do interiéru i exteriéru. Chutná po citronu, santalovém dřevu a džemu z lesních plodů. Hladina THC dosahuje 19 %, díky tomu poskytuje při kouření silný účinek.

Moscow Blueberry Auto

Marihuana Moscow Blueberry Auto se pyšní vynikající chutí. Rostlina je nenáročná na pěstování a roste do výšky 60 až 90 cm. Voní po lesních plodech a citrusech. Marihuaně se daří venku i uvnitř, v exteriéru ale dosahuje větších výnosů. Účinek je silný a relaxační.

Northern Russian Auto

Pokud máte rádi indicu, určitě vyzkoušejte marihuanu Northern Russian Auto. Marihuana má pupeny tmavě zbarveny a roste do výšky 60 až 80 cm. Doba květu je velmi krátká, pouhých 55 až 60 dní. Voní po citrusech a eukalyptu.

AK Skunk Auto

Semena marihuany AK Skunk Auto byla vyšlechtěna z AK-Skunk a Ruderalis. Marihuana roste maximálně do výšky 1,4 metru a hladina THC dosahuje 18 %. Voní po ovoci, citrusech a květinách. Marihuana je vhodná do společnosti, jelikož účinek je relaxační.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení