Semena marihuany Humboldt Seeds

Semena marihuany Humboldt Seeds

UK Cheese Autoflowering

UK Cheese Autoflowering je silná marihuana, která kombinuje klasické příchutě se sýrem Exodus. Rostlina je nenáročná na pěstování a sklízet můžete již za 70 dní. Voní velmi sladce po sýru a hladina THC dosahuje až 16 %. Účinek je extrémně silný, budete se cítit jak vystřelení do vesmíru.

Lost Coast Skunk Autoflowering

Semena marihuany vznikla zkřížením odrůdy Lost Coast Skunk a Ruderalis. Je to 80% indica, která se sklízí do desátého týdne. Rostlina je velmi přizpůsobivá a je schopna růst téměř kdekoli. Lost Coast Skunk Autoflowering roste do výšky 60 až 100 cm. Voní velmi intenzivně po svěžích citronech s tóny kadidla. Hladina THC dosahuje až 14 %. Účinek je silný a dlouhodobý.

Bubba Kush Autoflowering

Bubba Kush Autoflowering je silná marihuana, která je poseta středně hustými pupeny. Rostlina má tmavě zelenou barvu a voní po zemitých tónech a koření. Účinek je příjemný a dlouhodobý, působí většinou v rozmezí jedné až dvou hodin. Marihuana je vhodná na pěstování uvnitř i venku a dosahuje výšky až 100 cm.

Blue Dream Autoflowering

Semena konopí Blue Dream Autoflowering vznikla zkřížením genů Blue Dream a Ruderalis. Voní velmi intenzivně po květinách a bobulích. Je vhodná do interiéru i exteriéru a hladina THC dosahuje až 13 %! Chutná po borůvkách a účinek je silný a dlouhotrvající.

EWE-2

Marihuana EWE-2 může dosáhnout výšky až 300 cm, pokud se pěstuje venku za ideálních podmínek. Doba květu je pouhých 53 až 56 dní a venkovní výnosy se pohybují v rozmezí 900 až 2 000 g. Hladina THC dosahuje až 21 %. Účinek je silný, dlouhotrvající a neuvěřitelně klidný. Voní po ovocných tónech a santalovém dřevu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení