Semena marihuany Dutch Passion Seeds

Semena marihuany Dutch Passion Seeds

Amsterdam Amnesia

Marihuana Amsterdam Amnesia je populární po celém světě. Marihuana je bohatá na THC a doba květu trvá devět až deset týdnů. Rostlina je vhodná i pro začínající pěstitele a je odolná proti roztočům. Chutná intenzivně po citrusovém ovoci.

Auto CBD-Victory

Marihuana Auto CBD-Victory je 75% sativa a 25% indica. Vyžaduje hodně světla, ideálně 20 hodin denně. Sklízet můžete přibližně za deset týdnů. Hladina CBD dosahuje až 6 %, zatímco obsah THC je maximálně na úrovni 0,3 %. Chutná po octu a borovici.

THC-Victory

Ze semen marihuany THC-Victory vám vyroste středně velká odrůda. Chutná velmi intenzivně po citrusovém ovoci a doba květu trvá kolem 75 dnů. Marihuana je vhodná pouze do interiéru a její výnosnost je průměrná.

C-Vibez

Marihuana C-Vibez je velmi rychle rostoucí hybrid, který je navíc vysoce výnosný! Kvete přibližně 11 týdnů a roste do výšky až 1,5 metru. Chutná výrazně po citronu a dřevinách. Efekt při kouření je uzemňující.

Banana Blaze

Semena konopí Banana Blaze si velmi často pořizují nováčci v pěstování, jelikož rostlina je velmi nenáročná a snadná na pěstování. Výnosnost je nadprůměrná, pohybuje se kolem 500 g/m2. Kvete osm týdnů a dosahuje výšky až 1,5 metru. Účinky jsou relaxační.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení