Semena marihuany DNA Genetics

Semena marihuany DNA Genetics

SSOG

Semena marihuany SSOG jsou vhodná na pěstování v exteriéru i interiéru. Výnosy této marihuany jsou velmi dobré, pohybují se kolem 500 g/m2. Marihuana vznikla zkřížením tří odrůd, a to Super Silver Haze, OG Kush a OG #18. Účinky jsou euforické a velmi příjemně uvolňující.

LA Confidential

Marihuana poměrně rychle roste a má velký výnos. Pokud hledáte silnější marihuanu, určitě vyzkoušejte LA Confidential. Její účinky jsou psychické, budete se cítit, jak vystřelení na Měsíc. Je také vhodná na problémy s usínáním a ulevuje od bolesti.

Miss USA

Senzační marihuana Miss USA s výbornou chutí a dokonalým výnosem. Chutná lahodně po jahodě a banánu. Doporučuje se i pro méně zkušené pěstitele, jelikož je nenáročná na pěstování. Vaše tělo a mysl uvolní a naladí vás na kreativní notu. Je to špičkový hybrid, který rozhodně stojí za vyzkoušení!

Kosher Dawg

Marihuana je středně vysoká a její výnosy jsou báječné. Ideální je pěstovat Kosher Dawg v interiéru, kde doba kvetení trvá devět týdnů. Výnosy se pohybují kolem 600 g/m2. Pokud máte problémy s usínáním, může vám pomoci právě marihuana Kosher Dawg, jelikož uvolňuje a uspává.

Tripple Scoop

Semena konopí Tripple Scoop vznikla zkřížením Super Silver, Grape L.A. a Sorbet. Zajímavé jsou její krásně zbarvené pupeny, které jsou růžové a místy dokonce fialové. Chutná po kořeněném zázvoru a sladkém hroznu. Účinky navozují pocit štěstí a spokojenosti, následně se budete cítit ospalí. Marihuana má totiž silné uspávací účinky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení