Semena konopí Seedstockers

Semena konopí Seedstockers

AK420 Auto

Marihuana AK420 Auto je velmi oblíbená u pěstitelů. Hladina THC dosahuje až neskutečných 22 %. Není divu, že její účinky jsou tak silné a dlouhotrvající. Chutná po citrusovém ovoci a sklízet můžete přibližně za 11 týdnů. Výnosy jsou excelentní.

Amnesia Auto

Semena marihuany Amnesia Auto jsou vhodná na pěstování v interiéru i exteriéru. Marihuana je velmi silná, proto se doporučuje již zkušenějším kuřákům. Účinek je psychedelický a dlouhotrvající. Výnosy jsou nadprůměrné, ale důvodem, proč je u pěstitelů tak oblíbená, je její silný kouř.

BCN Critical XXL Auto

Jedna z nejsilnějších odrůd je marihuana BCN Critical XXL Auto. Její hladina THC se pohybuje kolem 22 % a výše. Pupeny má větší, než obvykle marihuany mívají a voní velmi aromaticky po citronech. Pěstování této odrůdy je snadné a nekomplikované.

BCN Critical XXL Fast

Marihuana BCN Critical XXL Fast se pyšní velmi rychlou genetikou. Již za pouhých 8 týdnů můžete sklízet. Rostlina dosahuje střední výšky a výnosy jsou nadprůměrné. Chutná po sladkých tónech a přináší pocit štěstí.

Big Bud Auto

Kvalitní kouř a bohatou úrodu poskytuje marihuana Big Bud Auto. Rostlině se daří v interiéru i exteriéru. Hladina THC dosahuje 22 %. Semena konopí vznikla zkřížením odrůdy Afghani a Skunk. Velmi snadno se pěstuje, proto je ideální i pro začátečníky s pěstováním. Chutná po ovoci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení