Semena konopí Dutch Passion Seeds

Semena konopí Dutch Passion Seeds

Shaman

Semena marihuany Shaman byla vyšlechtěna v 80. letech. Semena jsou vyvinuta speciálně pro venkovní a skleníkové pěstování. Jedná se o velmi rychle kvetoucí rostlinu, která má nadprůměrné výnosy. Tento druh marihuany odolává hnilobám a plísním, což je velmi důležité pro rostliny pěstované venku. Chutná sladce a její účinek je spíše povznášející.

White Widow

Konopná semínka White Widow by měl rozhodně každý pěstitel vyzkoušet. Tato odrůda byla představena koncem 90. let a od té doby patří mezi nejoblíbenější nizozemské kmeny. White Widow můžete pěstovat i venku, s výjimkou chladných severských států v Evropě. Vůně a chuť je velmi jemná a příjemně se při kouření zrelaxujete.

Skunk 1

Marihuana Skunk 1 je společně s White Widow v Nizozemí jedna z nejslavnějších. O kvalitě Skunk 1 také svědčí řada ocenění. Je ze 75 % sativa a 25 % indica. Nejlepší je rostlinu pěstovat vevnitř, případně ve skleníku, venkovní podmínky jí nedělají dobře. Doporučuje se dbát na velmi dobrou cirkulaci vzduchu v místnosti, kde konopí pěstujete, jelikož je náchylné na plísně. Chutná sladce a účinky jsou silné.

Mazar

Mazar je jeden z nejsilnějších kmenů semenné banky Dutch Passion Seeds. Byl vyšlechtěn v 80. letech 20. století. O jeho kvalitě také svědčí to, že se jedná o jeden z nejvíce prodávaných kmenů v Nizozemí. Rostlina neroste moc vysoko, ale má spoustu postranních větví. Pro nováčky v pěstování je to ideální rostlina, jelikož je skoro nenáročná.

Kerosene Krash

Kerosene Krash je vhodný na pěstování v interiéru. Rostliny rostou do střední výšky, ale výnosy mají fantastické. Nejzajímavější na této marihuaně je její intenzivní vůně po naftě. Hladina THC je kolem 20 %, Kerosene Krash je velmi silná a povznášející marihuana.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení