Semena marihuany Mr. Nice Seeds

Semena marihuany Mr. Nice Seeds

The Doors - NL5Hz x Haze AC

Marihuana The Doors - NL5Hz x Haze AC má velmi dobré výnosy, dosahují až 600 g/m2. Rostlina má velmi husté pupeny, které jsou plné pryskyřice. Nejvíce se marihuaně bude dařit ve venkovních podmínkách. Účinek je především mozkový a povznášející. Všichni pěstitelé tuto marihuanu obdivují, určitě stojí za vyzkoušení!

Walkabout

Walkabout je směsice konopných outdoorových kmenů, které pocházejí ze čtyř genetik. Jedná se konkrétně o Thai Skunk, Mexican, New Guinea a Haze. Z každého semena by měla být úrodnost alespoň 450 gramů na rostlinu. Nejvíce se rostlině daří v exteriéru.

U2 - Early Queen x Haze AC

Marihuana U2 - Early Queen x Haze AC se nedoporučuje začátečníkům, jelikož vyžaduje větší péči při pěstování. Nejvíce se marihuaně bude dařit v interiéru či ve skleníku. Vnitřní kvetení se pohybuje v rozmezí deseti až dvanácti týdnů. Výnosy bývají kolem 500 g/m2. Účinek je povznášející a hluboce mozkový.

Super Silver Haze

Semena konopí Super Silver Haze jsou doslova legendou, také vyhrála několik ocenění na High Time Cannabis Cup. Marihuana má velký výnos a doba květu je pouhých devět až deset týdnů. Účinek je dlouhodobý a silný. Semena marihuany vznikla zkřížením Skund, Northern Lights a Haze.

Shark Shock

Marihuanu Shark Shock vyšlechtil slavný pěstitel Shantibaba. Marihuana je vysoká rostlina, která je velmi aromatická. Doba kvetení je 50 až 56 dnů a výnosnost se pohybuje v rozmezí 500 až 600 g/m2. Nejvíce se rostlině daří venku či ve skleníku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení